Улепшали Дан студената и Дан Високе школе за образовање васпитача

Предшколска утанова „Драгољуб Удицки“ учествовала је 4. априла у прослави Дана студената и Дана Високе школе струковних студија за образовање васпитача (ВШССОВ) у Кикинди.

Песмом и игром, уз оркестар и игру малишана, обележен је важан датум школе која већ дуги низ година, уз завидну традицију негује васпитачко образовање. Како то обичај налаже у оваквој ситуацији, приредба није могла да се замисли без оних који свој рад и труд улажу управо у васпитање деце.

Уз умеће и креативност, на висини задатка, Предшколску установу је представљао Оркестар Актива Методике музичког васпитања са две композиције, чији је координатор сарадник за музичко васпитање Александар Митревски.

Поред оркестра, на приредби су наступиле две васпитне групе вртића Мики и Плави чуперак, са ритмичким тачкама.